PROGRAMMA
Met muziek van Philip Glass en Michiel Borstlap
Unieke samenwerking tussen Lavinia Meijer en pianist Michiel Borstlap. Meijer, winnares van de Nederlandse Muziekprijs 2009, is één van de meest veelzijdige harpisten van deze tijd. Borstlap is een begenadigd pianist en componist. Nog niet zo vaak stonden ze samen op het podium, maar tijdens dit concert vinden ze elkaar in muziek van de Amerikaanse componist Philip Glass en van Michiel Borstlap zelf. Geen sinecure, want Glass inspireerde generaties componisten met zijn minimal music. Borstlap groeide de laatste jaren uit tot een van Nederlands belangrijkste jazzpianisten. Geniet van deze twee muzikale grootheden op één podium!
Dit concert is onderdeel van de klassieke serie Artist in Residence. Wanneer u meerdere concerten binnen één serie boekt, ontvangt u een aantrekkelijke korting op de kaartprijs. Zo geniet u het hele seizoen voordelig van de mooiste klassieke concerten.
MUSICI
Lavinia Meijer - harp
Michiel Borstlap - piano
Dit concert vindt plaats op vrijdag 27 juni, 20:00; zaterdag 28 juni, 15:00 en 20:00; zondag 29 juni, 15:00 uur.
Stap in de wereld van meeslepende melodieën, poëtische teksten en tijdloze klassiekers met het theaterconcert Chanson. Laat je meevoeren op de prachtige klanken van La vie en rose, La Bohème en Ne me quitte pas, meesterwerken van grootheden als Édith Piaf, Charles Aznavour en Jacques Brel.