Zoeken Menu
Sluit

Contact

Bespreekbureau (kaartverkoop)

026 - 4437 343
Tot 31 augustus geopend van maandag - vrijdag van 12:00 tot 17:00 uur. Op zaterdag gesloten.
bespreekbureau@musisenstadstheater.nl

Receptie (algemeen)

026 - 3720 720
Geopend van maandag – vrijdag van 9:00 tot 17:00 uur.
receptie@musisenstadstheater.nl

De kassa is een uur voor aanvang geopend op de locatie van het betreffende evenement. 

Bezoekadressen

Musis 

Velperbinnensingel 15
6811 BP Arnhem

Stadstheater 

Velperbinnensingel 10
6811 BP Arnhem

Klik hier voor route en parkeren

Postadres

Postbus 1103, 6801 BC Arnhem


Zakelijk

 

Hospitality & Events 

026 – 3720 710
evenementen@musisenstadstheater.nl

Marketing

026 – 3720 721
marketing@musisenstadstheater.nl

Programmering

programma@musisenstadstheater.nl

Techniek

Musis: 026 – 3720 745
techniek-musis@musisenstadstheater.nl
Stadstheater: 026 - 3720 735
techniek-stadstheater@musisenstadstheater.nl

Administratie

026 – 3720 730
Facturen kunt u sturen naar: facturen@musisenstadstheater.nl 
Overige vragen: administratie@musisenstadstheater.nl

Factuurgegevens

Adressering facturen
Voor een snelle verwerking van uw facturen is het van belang dat uw factuur juist geadresseerd is. Denkt u eraan om uw eigen vestigingsadres op de factuur te vermelden? Dit vereist de Nederlandse belastingwetgeving.  

Stichting Musis & Stadstheater Arnhem
Velperbinnensingel 10
6811 BP Arnhem

U kunt uw factuur mailen naar facturen@musisenstadstheater.nl (alleen voor facturen).
Voor uw financiële vragen kunt u terecht bij administratie@musisenstadstheater.nl.