De Metropole Orkest Cellos – Joel Siepmann, Emile Visser, Annie Tångberg en Jascha Albracht – combineren een brede muzieksmaak en -kennis met een flinke dosis creativiteit en improvisatie. De cellogroep laat, geheel in de traditie van het Metropole Orkest, een veelzijdig geluid horen.
In dit concert ervaar je dat schijnbaar onverenigbare muziekstijlen tesamen een mooi en verrassend programma vormen.
De MO Cellos mengen de grunge van Nirvana moeiteloos met tango-elementen en schakelen van ritmische soulmuziek naar gevoelige ballads. Als specialisten in crossover spelen ze zowel popklassiekers als jazz en wereldmuziek.
In de handen van deze musici is de cello meer dan een strijkinstrument. In zelfgeschreven arrangementen laten ze hun cello's zingen als een trompet, schuren als een elektrische gitaar en grooven als een drumset.
Dit concert vindt plaats op vrijdag 27 juni, 20:00; zaterdag 28 juni, 15:00 en 20:00; zondag 29 juni, 15:00 uur.
Stap in de wereld van meeslepende melodieën, poëtische teksten en tijdloze klassiekers met het theaterconcert Chanson. Laat je meevoeren op de prachtige klanken van La vie en rose, La Bohème en Ne me quitte pas, meesterwerken van grootheden als Édith Piaf, Charles Aznavour en Jacques Brel.