Uitnodiging Herdenking
Op 1 juli wordt de afschaffing van de slavernij gevierd.  We nodigen je van harte uit om samen stil te staan bij het Nederlands slavernijverleden tijdens een bijzondere herdenkingsbijeenkomst. Een moment van bezinning, ontmoeting en verbinding.

Tijdens deze herdenking luisteren we naar een welkomstwoord van wethouder Maurits van de Geijn en inspirerende toespraken van Nathalie Nede en Barbara Esseboom, gevolgd door een verdiepend zaalgesprek over de betekenis van Keti Koti in onze tijd.
Ook verwelkomen we een krachtige spoken word voordracht van Ishfarah, die met haar woorden weet te raken en te verbinden.

We sluiten gezamenlijk aan bij het slotdeel van de live-uitzending van de Nationale Herdenking Nederlands Slavernijverleden in Amsterdam, die we op groot scherm bekijken.

Laat je raken, denk mee, en herdenk samen met ons.
 

Inloop                                  12.30 uur
Start programma                 13.00 uur
 

GRATIS ENTREE, WEL AANMELDEN
Op 1 juli vindt Keti Koti plaats in Musis. Deze dag bestaat uit twee delen, de herdenking en de Prisiri (viering). De toegang is gratis maar je moet je voor beide onderdelen wel apart aanmelden om te kunnen deelnemen. Reserveer direct een plaats en klik op de knop bestel een ticket voor de Herdenking. 

Voor een gratis ticket voor de Prisiri (viering) klik hier.

► Musis & Stadstheater Arnhem organiseert dit evenement samen met Comité 30 juni - 1 juli Arnhem en de gemeente Arnhem.

 

 

 

di 1 juli 2025 - 13:00

Keti Koti Herdenking

2025

Musis, Balkonzaal
Regulier
€ 0,00
Programma
Deuren open
Aanvang
12:30
13:00

Ga ook mee naar