Help je ons mee deze zaak op te lossen?

In Gezocht: konijn gaan drie politieagenten op zoek naar een konijn dat ontsnapt is uit de gevangenis. Konijnen houden zich namelijk niet aan de regels. Ze graven overal holen zonder daar een vergunning voor te vragen, eten wortels waar ze niet voor hebben betaald en poepen op straat. Ze hebben enorme oren, maar luisteren ho maar. Er begint een achtervolging waarbij het konijn, in de vorm van een vingerpop, steeds ergens anders in de miniatuurstad verschijnt. Uiteindelijk blijkt de stad overgenomen door konijnen en groeien er zelfs bij de baas van de politie konijnenoren. 

Sinds 2011 toert Gezocht: konijn van regisseur René Geerlings langs theaters en festivals in Nederland, België, Engeland, Schotland, Oostenrijk en Turkije. In 2023 keert Gezocht: Konijn terug naar de Nederlandse theaters. 

► Theaterspeeltuin
Kom gezellig wat eerder naar Musis. Je kunt allerlei spelletjes doen, je tekenkunsten de vrije loop laten of heerlijk verdwalen in te gekke kinderboeken in de theaterboekenhoek. De Theaterspeeltuin is in de foyer en geopend vanaf een uur voor de voorstelling. 

CREDITS

Regie & decor: René Geerlings
Regieassistent: Esther Schouten
Spel: Henke Tuinstra, Gianni Noten, Sytze Bouma 

zo 12 mei 2024 - 11:00

Gezocht: konijn (3+)

Maas Theater en Dans

Familie | Toneel
Musis, Muzenzaal
Zitplaats
€ 12,50
CJP / Jongeren tot 16 jaar
€ 10,00
Student Last Minute
€ 10,00
Programma
Deuren open
Aanvang
Verwachte eindtijd
10:00
11:00
11:35
Zonder pauze (exclusief drankje)