CONTACT

BEZOEKADRESSEN
Musis
Velperbinnensingel 15
6811 BP Arnhem

Stadstheater Arnhem
Velperbinnensingel 10
6811 BP Arnhem

POSTADRES
Postbus 1103, 6801 BC Arnhem

KAARTVERKOOP
Kaarten kunt u zowel online als offline kopen.

VRAGEN M.B.T. KLANTGEGEVENS/TICKETS
Bespreekbureau 026 - 443 73 43
bespreekbureau@musisenstadstheater.nl

INFORMATIE VOOR BEZOEKERS VAN ONZE KANTOREN

Telefoon
Receptie 026 - 3720 720
Bespreekbureau 026 - 443 73 43

Evenementen & Theater+
026 – 3720 710
evenementen@musisenstadstheater.nl

Marketing
026 – 3720 721
marketing@musisenstadstheater.nl

Programmering
026 – 3720 715
programma@musisenstadstheater.nl

Techniek
Musis: 026 – 3720 745
techniek-musis@musisenstadstheater.nl
Stadstheater: 026 - 3720 735
techniek-stadstheater@musisenstadstheater.nl

Administratie
026 – 3720 730
Facturen kunt u sturen naar: facturen@musisenstadstheater.nl
Overige vragen administratie: administratie@musisenstadstheater.nl

FACTUURGEGEVENS

Adressering facturen
Voor een snelle verwerking van uw facturen is het van belang dat uw factuur juist geadresseerd is. Let u daarom goed op voor welke stichting uw factuur bedoeld is. Daarnaast is het vanuit de belastingwetgeving vereist dat u ons en uw eigen vestigingsadres op de factuur vermeldt.

Stichting Musis & Stadstheater Arnhem
Velperbinnensingel 10
6811 BP Arnhem

Stichting Horeca Musis & Stadstheater Arnhem
Velperbinnensingel 15
6811 BP Arnhem

Facturen kunnen digitaal gestuurd worden aan facturen@musisenstadstheater.nl (alleen voor facturen).
Financiële vragen kunt u sturen naar administratie@musisenstadstheater.nl.

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.